Agnieszka Nortey

Kreator Zmiany Wizerunku

Kiedy nadchodzą duże zmiany w Twoim życiu, Ty sama się zmieniasz. Rozwód, nieudany związek lub sytuacja, która zaprowadziła Cię do miejsca, w którym nie chciałaś się znaleźć - to wszystko może odcisnąć swoje piętno. Pod wpływem sytuacji, często ciągnącej się latami zmieniasz się tak, że nie potrafisz odnaleźć się w nowej rzeczywistości, podnieść się po tym co Cię spotkało, ruszyć dalej, odzyskać siebie na nowo.

 Zapomniałaś o sobie…

 …przestałaś się zauważać…

 …tyle rzeczy do tej pory było „ważniejszych” od Ciebie…

 Siła twojej kobiecości bardzo na tym ucierpiała…

 Jak odzyskać swoja moc na nowo? Jak podnieść się po długim czasie wyrzeczeń, niedoceniania, emocjonalnej hibernacji?

 Co zrobić żeby dla świata ale przede wszystkim dla siebie odzyskać swoją wartość i wiarę w siebie? Wiarę w to że nadal możliwe jest osiągnięcie swoich marzeń, celów, pragnień?

 Jednym z najważniejszych elementów które pozwoliły mi podźwignąć się i wziąć życie w swoje ręce była praca nad własnym wizerunkiem.

 To właśnie to co na siebie zakładałam, jak się w tym czułam, jak dobierałam różne elementy pozwalało ciału komunikować się z emocjami, które potrzebowały uwolnienia.

 Poprzez zewnętrzne zmiany byłam w stanie zacząć kreować wewnętrzną transformację. Z kobiety, która była w bardzo trudnym punkcie swojego życia w kobietę która dziś żyje pełną piersią i nie potrzebuje przyzwolenia otaczającego świata.

 Dziś chcę Cię poprowadzić twoją własną drogą do silnej, szczęśliwej, pełnej życia kobiety, chcę Cię zabrać w podróż do wnętrza kobiecego serca, które swój początek ma w tym jak wyglądasz, jaką emanujesz energią i jak się czują w twoim towarzystwie inni ludzie.

 Poprzez wizerunek, który może być Twoim ogromnym wsparciem możemy wykreować Ciebie na nowo. Taką jaką chciałaś być kiedyś, kiedy jeszcze marzyłaś, kiedy miałaś wyobrażenie o swoim życiu, kiedy chciałaś tyle osiągnąć i czuć się szczęśliwa.

 Nawet jeśli teraz patrzysz na swoje życie i widzisz, że Twoje wyobrażenie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, jesteś sfrustrowana i całkowicie wyczerpana to mam dla Ciebie dobrą wiadomość…

 …to wszystko da się zmienić…

 …z moją drobną pomocą…bo kroczyłam tą samą ścieżką…zmagałam się z każdą możliwą przeszkodą…z jaką Ty teraz prawdopodobnie się mierzysz…

 Chcę żebyś wiedziała że żadna z tych rzeczy nie jest rzeczywistym problemem…

 Prawdziwym wyzwaniem jest to że nie wiesz jak na nowo poczuć się komfortowo w swojej skórze, jak doświadczyć komfortu bycia sobą…

 Przeprowadzę Cię przez proces, który zadziałał na mnie i działa na moje klientki

Z pomocą ubrań, pomogę Ci poczuć to wszystko, nie tylko z tym co masz na sobie, ale i z tym co jest w Tobie, z tym co naturalnie wypływa z Ciebie. Wreszcie pozwolisz sobie na pełnię kobiecej ekspresji.

 Jeśli nie jesteś w swoim życiu w miejscu, w którym chciałaś być, a to co się stało przygniotło Cię całkowicie, gdzie w pewnym momencie zaakceptowałaś to jako swoją codzienność i nie widzisz wyjścia z tej sytuacji, jestem dla Ciebie.

 Wiem jaki niesamowity wpływ na moje samopoczucie w ciężkich dla mnie chwilach miał wizerunek, to co zakładałam na siebie, jak dobrze się w tym czułam, to co pomogło mi pójść dalej, a nie zostać w tym miejscu, którym byłam. Świadomość i moc własnego stylu, różnych barw dodających energii, fasonów ubrań miało ogromne znaczenie i wpływ na to, abym zaprojektowała swoje życie na nowo.


Dziś na bazie własnej historii za pomocą wizerunku pomagam wykreować życie na nowo. Jestem Kreatorem Zmiany Wizerunku, pomagam nie tylko idealnie dobrać ubrania, lecz zmieniam wizerunek już na poziomie mentalnym, w Twojej głowie. Przeprowadzam przez ten proces krok po kroku od początku do końca. Wiem jak ważne jest to, aby czuć się dobrze, kiedy wszystko wokół się sypie....Zapraszam Cię do mojego świata


''POZNAJ KOMFORT BYCIA SOBĄ''

 

Agnieszka Nortey

 Autorka książki ''Stylowa Królowa. Jak mocą swojego wizerunku pokazać siłę swojej kobiecości i odzyskać życie na nowo.''