Tego jeszcze nie było ;-) Mam dziś dla Ciebie wyjątkowy PREZENT ŚWIĄTECZNY ;-) Przegląd Twojej szafy, który wykonasz sama z moją pomocą. Zacznij stosować moje metody i stwórz najlepszą wersję siebie!
Przestań martwić się codziennie co masz na siebie włożyć, zacznij od podstaw i wykonaj przegląd swojej szafy.

Wyobraź sobie - wstajesz rano, otwierasz szafę i pojawia się ogromny uśmiech na Twojej twarzy, gdyż Twoja szafa zawiera TYLKO idealnie pasujące do Ciebie fasony ubrań, a Ty oszczędzasz CZAS i ubierasz się w mgnieniu oka ;-) Oszczędzasz również PIENIĄDZE przestając je wydawać na niepasujące do Ciebie ubrania. Jeśli jesteś gotowa na zmiany, dołącz koniecznie do wydarzenia!


JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?
1. Każdego dnia o godz. 10.00 na żywo na facebooku będę podawała Ci zadanie do wykonania (detox trwa 7 dni). Otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki jak masz je wykonać ;-)
2. Będziemy to robić partiami, tak żebyś mogła również wykonywać swoje codzienne obowiązki.
3. Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne ;-)
CO ZYSKASZ?
1. Gotową szafę z idealnie pasującymi fasonami ubrań
2. Dowiesz się jakim typem sylwetki jesteś - klucz do stworzenia idealnych stylizacji
3. Dowiesz się również jakim typem kolorystycznym jesteś - w trakcie wydarzenia dzięki moim wskazówkom, będziesz mogła określić to sama ;-)
4. Zaczniesz tworzyć najlepszą wersję siebie, aby czuć się wspaniale i zacząć osiągać sukcesy osobiste jak i zawodowe

Jeśli chcesz wziąć w tym udział i zacząć konkretne zmiany w swoim życiu zaznacz koniecznie ''wezmę udział'' oraz udostępnij to wydarzenie jeśli uważasz, że ta wiedza jest wartościowa ;-) Może Twoi znajomi również będą chcieli wziąć w tym udział i razem z nami zrobić rewolucje ;-)
Ja już nie mogę się doczekać a TY? ;-) Czekam na Ciebie w czwartek o 10.00, pozdrawiam Cię ciepło ;-) Agnieszka Nortey

Dołącz do wydarzenia tutaj